سه‌شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۴

حافظي، مديرعامل سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين:

مرکز خلاقيت و نوآوري شهرداري قزوين،اين شهر را به شهر خلاق تبديل خواهد کرد

محمداسماعيل حافظي، مديرعامل سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين گفت: مرکز خلاقيت و نوآوري شهرداري قزوين،اين شهر را به شهر خلاق تبديل خواهد کرد.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ حافظي در آئين افتتاح مرکز خلاقيت و نوآوري شهرداري قزوين که با حضور مسوولان شهري و استاني برگزار شد، افزود: در تلاش هستيم تا با راه‌اندازي مرکز خلاقيت و نوآوري شهرداري قزوين، شهر خلاق قزوين را در سازمان يونسکو به ثبت برسانيم.

وي افزود: مرکز خلاقيت و نوآوري شهرداري قزوين پل ارتباطي بين شهروندان و مديران است تا بتوانيم از ايده‌هاي خلاق براي توسعه شهر استفاده کنيم.

حافظي بيان کرد: در اين مرکز همه اقشار جامعه در کنار شهرداري قزوين قرار مي‌گيرند تا ايده‌هاي خلاق اجرايي شود.

اين مسوول با بيان اينکه شهر قزوين سومين شهري است که داراي مرکز خلاقيت و نوآوري است، گفت: اين آمادگي وجود دارد تا پروژه‌هاي در دست طراحي با ايده‌هاي خلاق بازنگري شود.

وي افزود: برگزاري همايش‌هاي ملي و فراملي، هم انديشي خلاقانه و نشست هاي تخصصي با اساتيد مطرح کشور از جمله برنامه‌هاي اين مرکز است و در 2 بخش آموزش و فرهنگ سازي و اجراي پروژه‌ها با شيوه‌هاي خلاقانه فعاليت خواهد کرد.

مديرعامل سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين گفت: اين مرکز مي‌تواند به ما کمک کند تا با ايده‌هاي خلاق، کارآفريني و درآمد خلاقانه براي توسعه اقتصاد شهر ايجاد کنيم.

اين مسوول بيان کرد: شهروندان نقش مهمي در اين مرکز دارند تا با برنامه ريزي دقيق و استفاده از ايده هاي خلاقانه آنان بتوانيم شهر قزوين را توسعه دهيم.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط