سه‌شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۴

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ داودي در آئين افتتاح مرکز خلاقيت و نوآوري شهرداري قزوين که با حضور مسوولان شهري و استاني برگزار شد، افزود: در اين مرکز بايد از ظرفيت‌هاي نخبگان، دانشجويان و شهروندان استفاده کرد تا بتوانيم از ايده‌هاي خلاقانه همه اقشار جامعه استفاده کنيم. وي بيان کرد: اين مرکز مي‌تواند مشارکت شهروندان را با ايده‌هاي خوب براي توسعه شهر افزايش دهد. رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين افزود: بايد راه‌هاي دسترسي همه اقشار جامعه به اين مرکز مشخص شود تا بتوانند ايده‌هاي خلاقانه خود را ارائه کنند. داودي گفت: در بسياري از پروژه‌هاي شهرداري مانند پروژه ترافيکي، مديريت شهري قزوين از ايده هاي رانندگان و کسبه استفاده مي‌کند و استفاده از اين ايده‌ها کمک بسيار خوبي به مديريت شهري مي‌کند. پايان پيام

برپايي نمايشگاه کتاب و آثار خوشنويسي در فرهنگسرا بانو حضرت زهرا (س)

به مناسبت نکوداشت روز قزوين؛نمايشگاه کتاب و آثار خوشنويسي در فرهنگسرا بانو حضرت زهرا (س) سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين برپا شده است.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛اين نمايشگاه کتاب و آثار خوشنويسي در واحد کتابخانه فرهنگسرا بانو حضرت زهرا (س) تا 18 شهريور ماه سالجاري برپا مي باشد.

تصاویر مرتبط